Kur do të publikohet kënga e re e Unikkatilit?

By

Reperi Unikkatil ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re.  Mirëpo ai nuk ka pushuar dhe gjatë kësaj kohe ka punuar për projektin e ri.

Prive mëson se tashmë gjithçka është gati për këngën e re dhe do të jetë e gatshme për publikim gjatë muajve të nxehtë.

1 gushti është caktuar si datë për lançimin e kësaj kënge por që Unikkatili po e mban mister nëse do jetë bashkëpunim apo do vie si solo artist./Prive.al

Artikuj të ngjashëm