Çfarë po zihet mes Gjestit dhe Bardhit?

By

Të dy djemtë që së fundmi kanë bërë bujë me projektet solo po vijnë në bashkëpunim.

Materiali i përgatitur në videon e mëposhtme ua zbulon të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm