Lumbardhi thotë se Alba po e përdorë Azemin për lojë

By

Temë diskutimit e Lumbardhit edhe këtë herë ishte Alba dhe Azemi.

Ai në një moment kishte biseduar për këtë çëështje me Lindën, e cila u pajtua me deklaratën e tij.

“Mendoj se Alba është duke luajtur edhe me Azemin, po besoj se po e përdorë në maksimum”.

“Unë e kam kuptuar se nuk jam duke i shkuar më mbrapa”.

“Ajo mendoj se e ka pasur edhe me Albyn se më ka parë duke qëndruar me të, pasi mbrëmë më nominoi mua dhe Albyn”, ka thënë Lumbardhi./Klankosova.tv

Artikuj të ngjashëm