Gigi Hadid publikon fotografinë e Dua Lipës dhe ja si e komenton!

By

Dua Lipa ka marrë edhe vëmendjen e njërës prej modeleve më me influencë të momentit në industrinë e modës.

Gigi Hadid tashmë e di kush është Dua Lipa dhe këtë e tregoi përmes një postimi në Instagram, ku e shfaqë këngëtaren me prejardhje shqiptare.

Arsyeja e publikimit të imazhit të Duas, është se Lipa kishte vënë një qafore nga koleksioni i fundit i modeles.

Gigi e cila po dizejnon edhe bizhuteri, tashmë është njëra ndër të preferarat e Lipës e cila në njërin nga eventet e saja publike, ka të vënë qaforen që mbanë emrin e HADID.

“Mbretëresha Dua, ka të vënë qaforen me diamante”, ka shkruar Gigi, duke e bërë tag edhe llojin e qafores. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm