Çfarë thotë Elita Rudi për një fëmijë të tretë?

By

Elita Rudi dhe Gjiko janë prindër të dy fëmijëve, Zëri dhe Bota e cila erdhi në jetë pak kohë më parë.

Por a do prezantuesja të ketë edhe një tjetër fëmijë?

’Jo’ ishte përgjigja e saj kur dikush e pyeti në Instagram.

Ajo la të kuptohet se djali dhe vajza do të jenë të mjaftueshëm për të dhe reperin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm