Mbresa ka një parashikim interesant se cilët banorë mund të jenë në finale

By

E ftuar në Prive këtë javë ishte Mbresa.

Ish-finalistja e Big Brother VIP Kosova tani vjen nga një perspektivë më ndryshe.

Ajo tashmë është moderatorja e Big Talk dhe vjen në Prive për të na folur mbi këtë eksperiencë e shumë të tjera.

Ndiqni të plotë intervistën e saj për Prive në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm