Lugati rikthehet dhe ka një mesazh për banorët

By

Gjoni sonte është shfaqur në Prime me një mesazh për të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova.

“Mua më duhet pak kohë që të kujdesem për shëndetin tim, pastaj do të kthehem për vizitë. Dua t’iu them që jeni më të mirët. Mos më zhgënjeni, bëni sa më shumë show”, ka thënë ndër të tjera ai.

Artikuj të ngjashëm