“Përplasja” mes Himenës dhe Artës (VIDEO)

By

Himena është njëra ndër banoret që shtëpisë Big Brother VIP Kosova iu bashkua të premten.

Ndërkaq, ajo një përplasje e pati me Artën, në lidhje me raportin e saj me Artanin, përcjell Klankosova.tv.

“Mos e ngacmo shumë me duart e tua se i bën problem ndoshta nga shtëpia”, ishte komenti i Artës, drejtuar Himës, i cili ishte fillimi i përplasjes mes dy banoreve.

Artikuj të ngjashëm