Këtë fotografi të Elitës me Gjikon nuk e kemi parë kurrë më parë

By

Së fundmi, Elita Rudi realizoi një sesion pyetjesh përgjigjesh me ndjekësit e saj shumë kureshtarë.

Një nga ata i kërkoi asaj të ndante një fotografi me Gjikon të pa publikuar më parë. Dhe ashtu bëri.

Ajo publikoi një fotografi ku shihen çifti duke u afruar për një puthje. Elita nuk ndau detaje se kur ose ku është shkrepur fotografia.

Kujtojmë se para më shumë se një muaji, çifti mirëpriti në jetë fëmijën e tyre të dytë – një vajzë që i lanë emrin Bota.

Elita dhe Gjiko janë edhe prindër të një djali me emrin Zëri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm