Miliarderi iranian, ish i dashuri Sasha Sobhani, uron Morena Tarakun për ditëlindje (FOTO)

By

Vitin e kaluar, ballinat e mediave rozë u mbushën me lajmin se Morena Taraku ka nisur një lidhje të re me një miliarder iranian me të cilin jetonë në Turqi.

Nuk zgjati shumë, çifti u nda duke mos treguar asnjëherë arsyen e vërtetë.

Pas ndarjes, të dy vazhduan jetën duke postuar fotografi të shumta nga jeta luksoze që bënin.

Sot, Morena Taraku feston ditëlindjen dhe mori urim pikërisht nga Sasha Sobhani – ish i dashuri i saj.

Sasha postoi një fotografi të këngëtares/modeles në Instagramin e tij dhe vendosi një shkrim: “Urime ditëlindjen”.

Nuk dihet se çfarë marrëdhënie kanë të dy por mbase çifti është ribashkuar duke vendosur që këtë pjesë ta mbajnë të fshehur ose thjesht janë miq.

Sidoqoftë, urime Morena./Prive.al

Artikuj të ngjashëm