Mozzik dhe Loredana janë ribashkuar? (VIDEO)

By

Vitin e kaluar në rrjete sociale kanë qarkulluar disa foto dhe video të Mozzikut me Loredanën.

Fansat besojnë shumë se çifti është ribashkuar por reperi pati për të thënë diçka tjetër.

Në intervistën ekskluzive në Prive Extra i zgjedhur si Personazh i Vitit, reperi foli për fotografitë dhe videot me reperen.

Çfarë ka mes tyre dhe pse janë takuar?

Të gjitha i shpjegon Mozzik në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm