Dëgjoni pak nga kënga e Loredanës me Zunën

By

Ka disa ditë që në rrjete sociale qarkullon lajmi se Loredana dhe Zuna janë bërë bashkë për një këngë.

Artistët për të cilët flitet se janë në lidhje, lëshuan pak nga projekti në Instagram në mënyrë që ta dëgjojnë adhuruesit e tyre.

Burime të Prive bëjnë me dije se kënga do të publikohet të enjten.

Deri atëherë, dëgjoni pak nga projekti i parë i kësaj dyshe./Prive.al

Artikuj të ngjashëm