Dafina i bën veshjet tradicionale të duken si tjetër nivel! (FOTO)

By

Ka tash e disa ditë që këngëtarja Dafina Zeqiri i ka fshirë të gjitha fotot e mëhershme në rrjete sociale dhe po i jep gjithë vëmendjen projektit të ri muzikor i cili e sjellë atë si nuse.

View this post on Instagram

👰🏻

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on

Fillimisht e nisi me vetëm disa fotografi e nga dita në ditë, Duffy po zbulon copëza të tjera nga projekti.

View this post on Instagram

$

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on

Sot, ajo ka publikuar fotografi e veshur siç nuk e kemi parë më herët, me kostum tradicional.

Një kombinim ky që tingëllon shumë paradoksal dhe i kundërt por që definitivisht mund të themi se ka rrëzuar të gjithë skeptikët.

Këngëtarja e njohur shfaqet mahnitëse edhe në këtë formë duke çuar veshjen tradicionale pa diskutim në një tjetër nivel.

Tre fotografitë e plota nga seti ua sjellim më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm