Luana rrezikon në ‘Rrugën e Kombit’

By

Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca rrugëtimet Prishtinë – Tiranë i ka të shpeshta.

Të paktën një herë në javë ajo është në lëvizje në të dy anët e kufirit por rrugëtimi i sotëm ka qenë pak më i veçantë.

Shkaku i kushteve atmosferike dhe borës së rënë, rrezikshmëria ka qenë më e madhe por kjo vetëm sa e ka lehtësuar një fotografi për bukuroshen.

Luana në imazhin e fundit të ndarë në rrjete sociale shihet teksa ka rrezikuar duke pozuar në mes të autostradës së papastruar nga bora.

‘Sakrifica’ për një foto përshëndetëse për fansat pa dyshim se ia ka vlejtur… /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm