Sabri Fejzullahu vjen me ‘Dëshmitarë’

By

Sabri Fejzullahu ka lansuar projektin e ri muzikor.

“Dëshmitarë” titullohet projekti muzikor, i cili u lansua i shoqëruar me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën e këngës u kujdes Kreshnik Avdiu, ndërsa për videon e këngës Fama Films.

Dëgjojeni më poshtë të plotë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm