Çiljeta një myslimane e devotshme, ja çfarë bën kur thërret ezani (FOTO)

By

Këngëtarja shqiptare Çiljeta Xhilaga njihet për njërën nga vajzat më të bukura të estradës.

Fiziku i saj është epshndjellës, ndërsa ajo shpesh di ta tejkalojë masën e provokatives.

Por në anën tjetër, ajo është një vajzë shumë religjioze dhe i përket fesë islame.

Çiljeta ka publikuar në profilin e saj në Instagram, një fotografi ku shihet ende errësirë në Tiranë, përderisa këngëtarja është zgjuar nga lutjet e Hoxhës.

Nga ajo që mund të nxjerrim nga postimi i këngëtares, është se asaj i ka dalë gjumi në kohë ezani dhe bashkë me thirrjet e Hoxhës, Çiljeta ka filluar të lutet për jetën e saj dhe t’i këndojë suret Al-Fatiha. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm