Dy këngë të reja publikohen sot!

By

E hëna duket se do të nis me muzikë nga artistët shqiptarë. I pari që do të publikoj projekt është Ardian Bujupi i cili e ka paralajmëruar këngën që do të ketë premierën në ora 17:00.

Kjo prurje do të jetë në gjuhën gjermane.

View this post on Instagram

Ruhe vor dem Sturm ‼️ (17 Uhr Premiere auf Youtube mit Live Chat) #wirbleibenzuhause

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on

Teksa në mesnatë, do ti këndohet “qejfit” nga Fifi dhe Remzie Osmani të cilat kanë xhiruar klipin e saj disa javë më parë.

Pikërisht sapo të hyj data 31 mars, dyshja lansojnë këngën si dhuratë në ditëlindjen e Fifit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm