Big Basta shumë shpejt me këngën e re!

By

‘Fire, Higher, Ajër’ është projekti i fundit që solli reperi dhe producenti Big Basta. Por që nga maji i vitit të shkuar, Big Basta nuk solli as edhe një projekt.

Pavarësisht kësaj, për të dhe Vesën nuk kanë munguar koncertet e përbashkëta të tyre gjithandej.

Por pas 10 muajsh pauzë, artisti ka paralajmëruar këngën e tij të re që do të jetë 100% produksion i tij.

Ndërkaq në anën private ai po shijon martesën si dhe ai dhe Vesa janë në pritje të fëmijës së parë./Prive

Artikuj të ngjashëm