Dafina Zeqiri nis xhirimet e klipit të ri, këngëtarja shfaqet me Ferrari!

By

Pasi u rikthye në Kosovë për të vazhduar me karrierën aty ku e la, Zeqiri po përgatitet për lansiin e këngës së re.

Ardhja nga Shtetet e Bashkuara në Kosovë ishte e frytshme për Zeqirin që dy muaj më parë lansoi edhe këngën e re me reperin Lum Berisha.

“Kalon” u shndërrua në një projekt shumë të suksesshëm dhe tani numëron mbi 20 milionë klikime.

Këngëtarja e hitit “Fuego”, ka përfunduar xhirimet e klipit të saj të ri, që duket të jetë diçka shumë urbane dhe tipike e stilit të Dafinës.

E rrethuar me plot të rinj që vallëzojnë në klipin e saj, Zeqiri është parë edhe duke ngarë një Ferrari të cilin e prezanton në video spotin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm