Luana e Bujar Qamili sjellin ripërpunimin e ‘Mi dhe flakë mallit tim’

By

Një bashkëpunim i nisur si ide në emisionin ‘Shiko kush luan’ më në fund u konkretizua.

Bëhet fjalë për duetin mes Luana Vjollcës dhe këngëtarit të madh Bujar Qamili që kanë sjellur sot pasdite versionin e përpunuar të hitit ‘Mi dhe flakë mallit tim’.

Kënga është realizuar në versionin e ri nga Bini dhe Nurtel teksa ka videoklip të Imagine Films. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm