Melinda do shkëlqejë në projektin e ri (FOTO)

By

Melinda ka zbuluar lajmin e ri.

Reperja njoftoi se kënga e re që titullohet ‘All Night’ është gati dhe vjen së shpejti.

Ajo ka zgjedhur një veshke krejt xixa dhe pritet të shkëlqejë përmes videoklipit.

Projekti u punua në Redbox./Prive.al

Artikuj të ngjashëm