Merr fund drama: Blendi Fevziu vendos mes Topit dhe Klanit

By

Drama mori fund!

Pas mbi një jave të spekulimeve mbi kalimin e mundshëm të Blendi Fevziut në Top Channel, më nuk ka dilema.

Ka qenë televizioni Klan ai që ka konfirmuar përmes një njoftimi zyrtar se Blendi do jetë në Klan, minimalisht edhe për pesë vite të tjera.

Tutje, në njoftimin e bërë, Klani në super lativa, suksesin e televizonit e ka lidhur me emrin e përveçëm të Fevziut.

 

Artikuj të ngjashëm