Jennifer Lopez tregon cka do e prishte nga i dashuri dhe ka plotësisht të drejtë

By

Ka një gjë që Alex Ropdriguez di mund të bënte për t’i dhënë fund lidhjes së tij me këngëtaren e aktoren Jennifer Lopez.

Dhe këngëtarja e ka treguar në paraqitjen e saj në emisionin e komedianit Jimmy Kimmel gjatë kësaj jave.

“Nëse ai më rrah, përfundon”, ka thënë Jennifer Lopez. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm