Çifti i njohur bëhen prindër për herë të parë!

By

Çifti i njohur Gigi Hadid dhe Zyan Malik janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e kanë konfirmuar të dy përmes llogarive sociale.

Malik e Hadid u bekuan me një vajzë emri i së cilës akoma nuk është bërë i ditur.

Çifti janë bashkë nga viti 2015, edhe pse kanë pasur shpeshherë kriza, duket se tashmë me vajzën ndihen më të plotësuar se asnjëherë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm