Ermal Mamaqi bëhet romantik në ditëlindjen e gruas së tij (FOTO)

By

Prezantuesi i njohur Ermal Mamaqi, është bërë romantik në ditëlindjen e bashkëshortes së tij Amarda Toskës.

Ai hyri në Instagram për të postuar një fotografi me gruan dhe për t’i shkruar disa fjalë.

“Ainshtaini ka thënë : “1orë me një grua të bukur është baraz me 1min” 
Jam i bekuar nga ty për këto 113,880 min që kemi kaluar së bashku.
HappyBirthday”, ishte urimi që Ermali ia bëri gruas.

Imazhi mori mijëra pëlqime dhe komente pafund.

Urimet Amit./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Buno3kpFBbA/

Artikuj të ngjashëm