Mos humbisni këtë video TikTok të Libertës me këngën e Bleros

By

Liberta Spahiu është një nga fytyrat e njohura që po krijon kontent në TikTok.

Ajo ka krijuar një rrjet të madh ndjekësish të cilët po zbaviten me videot e saj në baza ditore.

Më e fundit vjen me këngën e re të Bleros “Lambo” e cila u publikua para tre ditësh.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme dhe mos harroni ta provoni edhe ju. /Prive.al

@liberta.spahiuLamboooo … new song by Blero- check it out! ##lamborghini ##donperigñon ##newsong ##entertainment ##showbizz ##singer ##fyp ##tiktokkosova ##kosova♬ BleroLambo – liberta.spahiu

 

Artikuj të ngjashëm