Loredana përsëri në krye të top-listave

By

Loredana është rikthyer ashtu siç ishte paralajmëruar, për të ‘rimarrë fronin e saj’ me projekte të reja muzikore.

Për më tepër ajo edhe paralajmëroi se albumi i ri do të publikohet këtë fundvit, në dhjetor.

Kënga e re e Loredanës po pritet shumë mirë dhe tashmë po shënon suksese të mëdha jashtë trojeve shqiptare.

Me anë të një postimi në Instagra, rep-artistja bëri të ditur se kënga “Checka” është renditur e dyta në Gjermani.

“Ju dua shumë, faleminderit”, ka shkruar Loredana sipër postimit që e ka postuar në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm