Si asnjëherë: Johnny Depp shfaqet i dehur në tapetin e kuq, e mbajnë për krahu (FOTO)

By

Johnny Depp, është paraqitur në një gjendje shumë të rëndë në tapetin e kuq të premierës botërore të filmit të tij të ri “Murder of the Orient Express”.

Time for his fans: Johnny split from Amber earlier in the year amid accusations of domestic abuse. While his career has suffered of late with a string of box office failures

Fotografitë e tij e kanë shpërthyer rrjetin kur ai u pa në tepihun e kuq, ku mezi po mbahej në këmbë.

Madje, ai ka pasur nevojë që edhe ta mbajnë për krahu, pasi kishte filluar ta humbte ekuilibrin.

Up close: Pictures show his personal security guard Jerry Judge appearing to hold the Pirates of the Caribbean star up, fueling talk that Johnny was having a big night out

Megjithatë, 54 vjeçari po dukej shumë atraktiv dhe elegant në një kostum të zi, e pasi kishte çuar disa gota para se të arrinte në hollin e teatrit Royal Albert në Londër, ai u takua me kolegët nga filmi Dame Judi Dench, Penelope Cruz dhe Kenneth Branagh, shkruan Daily Mail, transmeton Prive.al.
A little unsteady: Appearing at the glamorous event at the Royal Albert Hall, Depp allegedly reeked of alcohol while mingling with Dame Judi Dench and Penelope Cruz, according to reports

Looking chirpy: Dressed in a smart black tuxedo with his bow-tie loose, the star seemingly needed a chaperone to hold him as he entered the venue

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm