Palestra trendi mes VIP-ave, edhe Poni kështu mbahet në formë!

By

Të famshmit shqiptarë, thuajse të gjithë e kanë kuptuar rëndësinë e ushtrimeve fizike.

Meqë e kanë tejet të rëndësishme të jenë në formë duke qenë se janë persona të skenës, në Instagram tërë estradën shqiptare e sheh duke derdhur djersë në palestër.

Në mesin e tyre është edhe këngëtarja Poni e cila ka një fizik tejet fit, shto këtu edhe faktin që është nënë.

Këngëtarja ka publikuar në Instagramin e saj disa video e fotografi nga rutina në palestër dhe ushtrimet që ajo bën, po që e ndihmojnë të rrijë në formë të mirë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm