Lil Don thotë emrin e gruas shqiptare që nuk do e refuzonte

By

Për herë të parë, Lil Don erdhi për t’u përgjigjur në pyetjet më pikante të Prive, në intervistën “60 sekonda”.

Artisti u përgjigj në të gjitha pyetjet duke thënë edhe emrin e gruas shqiptare që kurrë nuk do e refuzonte dhe është artistja shqiptare.

Zbulojeni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm