40 njerëz qëndrojnë prapa klipit seksi të Bleona Qerretit, ja çka publikoi ajo (VIDEO)

By

Bleona Qerreti ka publikuar prapaskenat e videoklipit për këngën ‘I Don’t Need Your Love’.

Këngëtarja falënderoi ekipin për punën, brenda të cilit janë 40 njerëz.

Ajo poashtu tregoi se është gjithmonë e shoqëruar nga dy prindërit e saj.

Projekti i fundit i këngëtares po ecën mirë dhe ka arritur të kapë goxha klikime në youtube.

Ndiqeni videon për të parë çfarë ndodhi gjatë xhirimeve të klipit të saj të fundit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm