Duhet të dëgjoni Genta Ismajlin duke bërë rap në bashkëpunim me Feron

By

Ka disa ditë që promovohet bashkëpunimi, i parë mes Feros dhe Genta Ismajlit.

Kënga titullohet “Level Up”, dhe është realizuar edhe me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm