A merr Meriton Mjekiqi para për të ftuar mysafirë?

By

Moderatori i njohur Meriton Mjekiqi ishte i ftuar në NIN të Klan Kosova.

Në një rrëfim ekskluziv ai foli për gjithçka – nga jeta personale, raporti me ish-gruan, sherret në estradë dhe emisionin e tij.

Gjatë intervistës, ai sqaroi edhe se ekipi i tij kujdesen për të aranzhuar detajet e organizimit të emisionit me ekipin e artistit.

Zbuloni përgjigjen e tij nga minuta 53:00. /Prive.al

Posted by NIN – KlanKosova on Sunday, April 4, 2021

 

Artikuj të ngjashëm