Lëvizje e papritur! Kim Kardashian xheloze për Miley Cyrus?

By

Kim Kardashian duke se i ka bërë unfollow Miley Cyrus në Instagram, duke ndjekur live specialin e këngëtares në natën e Vitit të Ri me Pete Davidson.

Një llogari e fansave të Miley Cyrus, e quajtur @MileyEdition, vuri në dukje se Kardashian po ndiqte llogarinë IG të artistit “Wrecking Ball” më 10 dhjetor – në të njëjtën ditë Page Six raportoi se Cyrus shkoi në banesën e Davidson pas paraqitjes së tyre “Tonight Show” – por që nga e marta, themeluesja e Skims nuk ishte më e listuar si një nga ndjekësit e saj.

Lëvizja mund të sinjalizojë një dramë të trefishtë mes Kardashian, Cyrus dhe Davidson pasi këta të dy të fundit bashkë-organizuan një festë speciale të Vitit të Ri në Miami të premten.

Gjatë shfaqjes, Davidson, 28, iu bashkua Cyrus, 29, në skenë për të performuar një version të “Miami” të Will Smith – dhe shfaqja dukej se kishte vazhduar pa asnjë përplasje (duke përjashtuar mosfunksionimin e vogël të gardërobës së Cyrus).

Por përpara speciales së tyre, Cyrus me sa duket i vuri lëvizjet Davidson-it gjatë promovimit të ngjarjes, duke kënduar “The Tonight Show”, “Duhet të kisha qenë unë”.

Teksti i këngës mund të ishte një problem për Kardashian, me të cilën Davidson është në lidhje që nga tetori i vitit 2021. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm