Foto e re: Ja si duket Adelina Tahiri kur zgjohet nga gjumi

By

Këngëtarja Adelina Tahiri shpesh ka zënë vend në media për fotografi ku nuk shfaqet në gjendjen më të mirë të mundshme, por të paktën me fotografitë që vijnë nga ajo, këngëtarja shkëlqen.

Në fotografinë e fundit të postuar sot në mëngjes, Adelina e cila duket se është e hershme ka uruar më të mirat në këtë të dielë.

Pa shumë grim dhe e pushuar nga gjumi, shkupjanja duket definitivisht për çdo lakmi. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm