VIDEO: Miley Cyrus e tradhton veshja gjatë performancës!

By

Miley Cyrus e priti Vitin e Ri me një performancë live në Miami dhe nuk la që problemi me veshjen gjatë natës të ndërpriste festën.

Gjatë performancës, këngëtarja humbi një pjesë të bluzës së saj teksa po ndodhte tranzicioni mes këngëve.

Ajo e mbajti me duar, i ktheu shpinën kamerës dhe la skenën dhe situatën në dorë e morën këngëtarët e korit.  /Prive.al

Artikuj të ngjashëm