Emina Çunmulaj jep lajmin e madh nga familja e saj

By

Është shndërruar në një ikonë të rrjeteve sociale që ndan çdo detaj nga përdishmëria e saj me ndjekësit e saj të shumtë.

Missing home ❤️ Malesia ime ❤️

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

E në këtë frymë, modelja shqiptare Emina Çunmulaj nuk kishte se si të mos vepronte edhe me një zhvillim shumë të rëndësishëm në jetën e saj – ardhjen në jetë të një fëmiu tjetër.

Bukuroshja përmes një postimi ku shfaqet me bashkëshortin dhe vajzën Ellan ka dhënë lajmin e madh se është shtatzënë.

‘Familja po rritet’ – ka qenë mbishkrimi në fotografinë.

Teksa gjinia e foshnjes nuk dihet akoma, na mbetet t’i themi urime Nazarianëve! /Prive.al/

Our family is growing ❤️??

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Artikuj të ngjashëm