Edona planifikon ta zvogëlojë gjoksin (VIDEO)

By

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Edona James ka zbuluar planet e saj mbi të ardhmen dhe ndërhyrjet që dëshiron t’i bëjë kur të përfundojë këtë aventurë televizive.

Më saktësisht, Edona ka treguar se dëshiron që të kryej ndërhyrjen kirurgjike të zvogëlimit të gjoksit.

Madje, ajo ka zbuluar se dëshiron që gjokset e rinj t’i ketë në madhësi të njëjtë, me ata të Vesës.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm