Gent Fatali flet pas largimit nga menaxhmenti (VIDEO)

By

Gent Fatali ka pak javë që është larguar nga labeli – Max Production, aty ku menaxhohej për një kohë të gjtaë.

Këngëtari foli pas largimit duke e konfirmuar lajmin për Prive.

Në rubrikën “Çitja pikën” të emisionit Prive, Genti tregoi disa gjëra përmes përfundimit të fjalëve.

Ai tregoi pse qan, kujt do të dëshironte t’i dedikonte këngë dhe pse i ka hequr të gjitha fotografitë.

Për këto dhe të tjera, ndiqeni videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm