‘Lem met dasht’ – projekti i ri i NRG Band (VIDEO)

By

Grupi i njohur NRG Band ka lansuar një projekt të ri muzikor.

Kënga quhet ‘Lem met dasht’ dhe është e shoqëruar me videoklip të thjeshtë.

Gjithçka u realizua nga vet grupi dhe ju mund ta dëgjoni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm