Si të gjitha nënat: Këngëtarja shqiptare e lë të birin në kopsht me lot në sy

By

Erdhi nga Zelanda e Re në Prishtinë dhe këtu po nis sërish një jetë të re. Këngëtarja e famshme Vesa Luma, tani ndodhet në Prishtinë bashkë me të birin e saj Lianin.

Këngëtarja që qëndroi për muaj të tërë në një vend të largët të botës, tani u kthye në vendlindje dhe me ndjekësit e saj në Instagram, ka ndarë një moment shumë prekës.

https://www.instagram.com/p/Bo13H6OjVNA/?taken-by=vesaluma

Luma e ka përcjellë të birin e saj Lianin për në kopsht dhe kjo është hera e parë që ai do ta kalojë ditën larg së ëmës.

Sigurisht një moment si ky përcillet me emocione nga të gjitha nënat dhe s’mund të jetë ndryshe për Vesën.

“Dita e parë në kopësht. Mbeta në dritare”, ka shkruar Vesa, e pikëlluar që e la të birin në cerdhen e fëmijëve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm