Gruaja e Albatrit Muqiqit i nënshtrohet operimit – Flet për Prive (FOTO)

By

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona i është nënshtruar një operacioni.

Ajo ndau me ndjekësit e saj në Instagram foto nga spitali duke mos treguar arsyen.

Megjithatë, Prive e ka kontaktuar atë

Ajo tha se ka pasur një intervenim të lehtë nga Hernia (unazat e shpinës) dhe gjithçka ka kaluar me sukses

’Po gjindem Ne spital,kam Pas nje intervenim te lehte nga Hernia dhe e kam kaluar me sukses, fal zotit jam shendosh e mirë’, ka thënë Egzona për Prive.

Shërim të shpejtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm