Kaq vite jetë mbushi Noizy sot

By

Noizy feston sot ditëlindjen.

Reperi shumë i suksesshëm shqiptar, mbushi plot 34 vite jetë.

Gjatë viteve të fundit të karrierës së tij, ai solli shumë projekte solo dhe bashkëpunime të cilat kanë miliona klikime në YouTube.

Shumë urime Noizy./Prive.al

Artikuj të ngjashëm