‘Ke fillu me pi të bardhën’: Kështu i përgjigjet këngëtarja shqiptare (FOTO)

By

Rrjetet sociale si platforma të komunikimit të lirë dhe pa frena shpesh ofrojnë mundësi të denigrohet në atë që thuhet.

E kur je një fytyrë publike, natyrisht se ky rrezik shumëfishohet.

Komentet negative pa asnjë shkas, ofendimet e thashethemet nga më të rëndat janë pjesë e pandashme.

E në një të tillë, ‘interesant’ ka hasur Fifi së fundmi.

Një prej ndjekësve të saj e ka përmendur mundësinë e konsumimit të ‘së bardhës’ për faktin se këngëtarja energjike ka ndryshuar shumë së fundmi.

Me sportivitet dhe plot të qeshura, Fifi e ka konsideruar mesazhin si inspirues teksa ka etiketuar edhe kolegen e saj, të madhen Aurela Gaçe e cila njihet për energjinë e pashterrshme në skenë.

Foto më poshtë i shkëputur nga InstaStory i Fifit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm