Legjenda e Liverpool i jep një dhuratë të veçantë Dua Lipës

By

Dua Lipa mori kohë pas performancës së saj të madhe në Liverpool të premten për t’u takuar me Jamie Carragher për një foto në Instagram.

Këngëtarja 26-vjeçare u shfaq në foto pranë ish-futbollistit profesionist dhe babait të saj Dukagjinit, i cili mbante në shpinë një fanellë të Liverpool-it me emrin ‘Lipa’.

Kënga e Duas ‘One Kiss’ u zgjodh nga baza e fansave të Reds pasi ajo performoi para finales së Ligës së Kampionëve 2018.

Kënga popullore tani është bërë një himn i Liverpool FC dhe luhet në Anfield në çdo ndeshje në shtëpi me mijëra tifozë që këndojnë së bashku në tribuna. /Prive.al

Liverpool fan! Dua Lipa opted for comfort in a tracksuit as she took time out after her her sell out performance in Liverpool on Friday to meet with Jamie Carragher (centre)  with her dad Dukagjin (right) for an Instagram snap

Artikuj të ngjashëm