Nis numërimi prapa: Skerdi lëshon këngën e re këtë javë

By

Dhe pritja po merr fund…

Fansat e Skerdit kanë mundësi ta dëgjojnë këngën më herët se që e kanë menduar.

Artisti i cili shumë shpejt bëri për vete publikun shqiptar, ka zbuluar se projekti i ri me titull “Se kam prit”, publikohet këtë javë, pa e bërë të ditur ditën e saktë.

Prive merr vesh se kënga është një lloj ‘balade ritmike’ e punuar në studion e Redbox Entertainmet në krye me Big Bang, aty ku edhe menaxhohet tash e disa vjet.

Lajmi u zbulua edhe përmes një instastory të cilën Skerdi e bëri vetë në llogarinë e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm