Mënyra se si e shqipton Eva emrin e babit Lyrical Son, do ju shkrijë së qeshuri

By

Lyrical Son, përveç se një reper tejet i suksesshëm shqiptar  i cili ka arritur të qëndrojë relevant për vite të tëra, është edhe një bashkëshort dhe baba i përkushtuar.

View this post on Instagram

Perhajr Kurban Bajramin te gjitheve nga ne. #Arifi ❤️

A post shared by Lyrical Son (@lyricalson) on

Asnjëherë nuk ka denjuar që të ndajë imazhe të familjes së tij dhe dashurinë që ka për ta. Edhe fotot që ai publikoi në formë albumi në Instagram, thjesht do t’ua shkrijnë zemrën.

View this post on Instagram

F A M I L Y ❤️❤️❤️

A post shared by Lyrical Son (@lyricalson) on

Fotot e dy vajzave dhe gruas së tij Gresa përçojnë shumë lumturi, dhe e kemi të vështirë të themi se kujt i ngjajnë vajzat më shumë, Lyrical-it po Gresës.

Lyrical po ashtu ndau një video në llogarinë e tij në Instagram, kju shihet në veturë më Gresën dhe vajzën e madhe Evën. Ai e pyet të bijën se kush është shoku i saj më i mirë dhe si e ka emrin babi kur këndon. Përgjigjet e saj do ju shkrijnë së qeshuri. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm