Genta Ismajli ndan me ndjekësit videon e parë me binjakët

By

Ka disa muaj që Genta Ismajli dhe partneri i saj Usta janë bërë prindër të binjakëve.

Këngëtarja solli në jetë një vajzë dhe një djalë. Ivy dhe Icon janë emrat e tyre tejet interesant.

Ndonëse pjesën më të madhe të shtatzënisë këngëtarja e ka kaluar larg vëmendjes së publikut ajo ka ndarë edhe imazhet e para të të porsalindurve.

Ndërkaq së fundmi ajo ndau edhe një video me vogëlushët e saj të adhurueshëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm