Trio interesante, Capital T dhe Anxhela Peristeri bashkë me Mandi Nishtullën

By

Një mesin e kombimeve të verës, duket se një një hit shpërthyes ende nuk ka ardhur.

Fjala është për një bashkëpunim mes Capital T, Anxhela Peristerit dhe Mandi Nishtullës.

Kënga do titullohet “Habibi” dhe është punuar nga Irkenc Hyka.

Ka qenë Anxhela ajo që ka ndarë një pjesë nga biseda me Mandi Nishtullën.

Ky i fundit shprehet i bindur që do ta “grijë si kali këtë këngë”.

Anxhela mes tjerash ka thënë që me këtë projekt, do t’i vihet flaka verës andaj mbetet të shihet se çfarë do të na sjellin artistët.

Jemi gjithë sy e veshë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm