Ledri me dhuratë për kolegun (FOTO)

By

Aeroportet shpesh përbëjnë pikën kryesore të takimit mes artistëve që të angazhuar në mbrëmje muzikore, kalojnë shumë kohë në lëvizje.

Njejtë ka ndodhur edhe sot në mëngjes kur tashmë me koncertet e nisura në diasporë, djemtë e Threedots, bashkë me Ledri Vulën, Lori Kaçkën, Lumi B dhe 2Ton janë bërë bashkë në rrugë për shtëpi.

E gjatë këtij takimi, Bruno duket të ketë dalë i ‘fituar’ në një aspekt.

Ledri i ka bërë dhuratë një palë ‘Beats by dr.Dre’ të cilat i ka shfaqur në rrjete sociale me një falemnderim për reperin.

Kur ke kolegë të tillë… /Prive.al/

Thanks for the gift VULA ??? @ledrivula

A post shared by Bruno (@brunothreedots) on

Artikuj të ngjashëm